Sosyal Sorumluluk

Social Resposibility

Tema Vakfı Doğa Eğitimi Bağışı // Donating to Tema for Education

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Atölyemi açtığım günden beri, sizlerin siparişleri sayesinde Tema Vakfı, TEGV ve Unicef için elimizden geldiğince yardımlar yaptık. 

Şimdi yine Aralık ve Ocak ayları boyunca vereceğiniz siparişlerin gelirinin bir kısmı Tema Vakfı’nın Doğa Eğitim Programları için bağışlayacağız.

Bu programlar, çocukların ve gençlerin, doğada keşfederek vakit geçirmelerini, doğaya duyarlı davranış ve tutumlar sergileyen bireyler olmalarına katkı sağlamayı, fiziksel, bilişsel ve sosyal gelişimlerini desteklemeyi ve doğanın bir parçası olduğunu bilen ekolojik okur-yazar bireyler olabilmesini hedefliyor.

Katkılarınız için şimdiden teşekkürler,

31 Ocak’ta her zamanki gibi katkımızın sertifikasını paylaşacağım.

Since the day I opened my workshop, thanks to your orders, we are doing our best for TEMA (The Turkish Foundation for Combating Soil Erosion, for Reforestation and the Protection of Natural Habitats), TEGV (Educational Volunteers Foundation of Turkey ) and Unicef.

Now, we will again make donation for TEMA with the orders you will make during December and January.

I will share our certification on 31th January and I would like to thank my customers for their support. 

#temavakfi #temavakfı #bilmekyetmez #doğaeğitimi

Unicef Türkiye Hayat Veren Hediye Bağışı // Donating to Unicef Turkey

1 Ekim ve 30 Kasım 2018 arasındaki her sipariş için Unicef’in Hayat Veren Hediyeleri’nden kalem paketini, dünyanın en çok ihtiyaç içinde olan bölgesinde bir okula hediye ettik. Hediyemiz, UNICEF’in hizmet verdiği 190’ın üzerinde ülkede, en çok ihtiyaç duyulan yere ulaşacak, çocukların hayatına dokunacak.

Desteğiniz için kalpten teşekkür ederiz!

Mimarca Isler made donation on behalf of every order between 1st October and 30th November to Unicef for children’s education.  And you can find the certificate of the support we make below.

We’re grateful for your generous support!

#unicef #çocuk #uniceftürkiye #sosyalsorumluluk #socialresponsibility

TEGV -Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na Eğitim Bursu Bağışı // Supporting the Education in Educational Volunteers Foundation of Turkey (TEGV)

6 Mayıs 2018 ile 30 Haziran 2018 arasındaki her sipariş için TEGV -Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na çocuklarımızın birer yıllık eğitimleri için bağış yaptık. Hepimizin katkılarıyla kitapla, sanatla, sporla, teknolojiyle tanışan ve yeteneklerini keşfeden çocuklarımıza yaptığımız katkının sertifikası yanda. 

“Türkiye’nin yarınlarında aydınlık yüzler görmenin ön koşulu, bugün çocuklarımızı en iyi şekilde eğitebilmektir.”

Mimarca Isler made donation for every order between 06th May 2018 and 30th June 2018 to TEGV for our children’s annual education. And you can find the certificate of the support we make below.

“The prerequisite for seeing brighter faces in the future of Turkey, is to provide children with the best educational opportunities today.”

#tegv #educationalsupport #eğitimgönüllüleri #egitimgonulluleri

Dünya Günü’ne Özel Tema Vakfı’na Fidan Bağışı // Donating Saplings to Tema Foundation

22 Nisan 2016 Dünya Günü ile 8 Mayıs 2016 Anneler Günü arasındaki her sipariş için Tema Vakfı’na fidan bağışladıkBu tarihler arasında Mimarca İşler’den ürün alan, sipariş veren herkesin kesesine bereket.

“Bereketli topraklar yaşam üretir!”

Mimarca Isler donated 15 saplings in the name of Mimarca Isler customers (who ordered my products between Earth Day (22th April) and  Mother’s Day (8th May 2016)) to Kuzey Kıbrıs Gaziler Memorial Forest. The certificate says: “We would like to thank you for helping to create a better world for the future generations. TEMA – The Turkish Foundation for Combating Soil Erosion, for Reforestation and the Protection of Natural Habitats.” 

And I would like to thank my customers for their support. 🌱🌱🌱

#temavakfi#temavakfı #dünyagünü #earthday#earthday2016 #fidanbagisi