Sipariş Koşulları

Sipariş ve Ödeme:

Ürünlerimi bu sitedeki alışveriş sayfasından kredi kartı ile peşin/taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Özel siparişleriniz içinse info@mimarcaisler.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Tasarım, zaman ve fiyatta anlaşırsak, ödemeyi aldıktan sonra siparişinizi hazırlamaya başlayabilirim! =)

Ayrıca kredi kartı kullanmak istemeyip havale/eft yoluyla ödeme yapmak isteyenler için de hesap bilgileri aşağıdadır. Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız takdirde siparişiniz iptal edilmektedir.

  • Alıcı Adı: Yılmaz Mühendislik İnşaat Emlak San. ve Tic. Ltd.
  • Banka: Halkbankası
  • Şube: Tuzla Şubesi
  • IBAN: TR35 0001 2009 5510 0010 1005 33

Teslimat:

Siparişinizi verdikten sonra 24 saat içinde size dönüş yapacağım. Gönderileri PTT Kargo ile yapıyorum ve ödemeyi aldıktan sonra hazır ürünleri ertesi gün kargoya veriyorum. Sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size SMS ile bildiriliyor. Kargolar İstanbul ve büyük şehirlere 1-2 iş günü, tüm Türkiye’ye 2-4 iş günü içinde ulaşıyor. 

Yılın sıkışık zamanlarında (Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü…vb.) ve garip süreçlerde (bunu da gördük malum pandemi, terör olayları …vb) teslim sürelerinize lütfen 1-2 gün ilave edin. Ayrıca Pazar günleri ve resmi tatiller sayılmıyor! =)

Eğer siparişlerinizi PTT dışında başka kargo şirketlerinden göndermemi isterseniz belirtmeniz yeterlidir.

Paketleme:

Tüm ürünler elinize güvenli ulaşması için özenle paketlenir ve hediye paketi yapılarak gönderilir.  Eğer hediyenize bir not eklemek isterseniz, lütfen notunuzu sipariş verirken not bölümüne veya sipariş verdikten sonra info@mimarcaisler.com adresine iletin.

İade ve Değişimler:

Paketiniz elinize ulaştığında mutlu olmanız benim için çok önemli. Tüm ürünlerimin arkasındayım ve size verdiğim renk, boyut gibi detayların hepsi yazdığım ve fotoğrafladığım gibidir. Yine de siparişiniz elinize ulaştığında tatmin olmadıysanız, iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürün elinize ulaştıktan sonra 3 gün içinde iletişime geçip ürünü geri gönderebilirsiniz. Ürün elime ulaştığında ödemenizi yapacağım. ( Not: Ürünlerin gönderdiğim şartlarda iade edilmesi gereklidir. Ayrıca kişiye özel tasarlanan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.)

> Kayıp ya da Zarar Görmüş Paketler

Eğer gönderdiğim ürüne kargoda bir zarar geldiyse, 3 gün içinde fotoğraflayıp bana ulaşın. Ücretinizi kargo dahil olarak karşılayabilirim ya da eğer varsa aynı üründen ücretsiz olarak size göndereceğim. Eğer ürünün aynısından yoksa, eşit veya az fiyatta bir ürün sipariş edebilirsiniz. Kargo ücreti yine bana aittir. İade ödemeler kredi kartı ile ödeme yaptıysanız kartınıza 15 gün içinde, eğer eft/havale yoluyla ödeme yaptıysanız, banka hesabınıza geri ödenerek yapılacaktır. Eğer gönderdiğim ürün kargoda kaybolduysa ve elinize geçmediyse aynı şartlar geçerlidir.

> Yanlış Adres

Eğer ürün geri dönerse, size tekrar göndermekten mutluluk duyarım. Yeni adresiniz ve ilave kargo ücreti için iletişime geçeceğim