Sıkça Sorulan Sorular / Frequently Asked Questions

Mimarca İşler ismi nereden geliyor?

Uzun yıllar inşaat sektöründe mimar olarak çalıştım ve bu esnada sürdürülebilir mimari konusunda yüksek lisans yaptım. İşimi ve mesleğimi çok seviyordum fakat içimde hep bir atölyeye sahip olma arzusu vardı.

2013 yılında evin bir bölümünde oluşturduğum minik atölyede arkadaşlarıma ve çevreme hediyeler tasarlarken, çalışmalarım talep görmeye başlayınca “Mimarca İşler” adı altında daha geniş bir kitleye tasarmlar yapmaya başladım.

Mimarca İşler için kaç kişi çalışıyor?

Tek ürünler için sadece benim =) Fakat toplu siparişler olduğunda, bir sürü yetenekli insanla birlikte çalışıyorum.

Where does the name Mimarca İşler come from?

I have several years of experience in international construction companies as an architect and also get a postgraduate degree in sustainable architecture. I was loving my profession but always have a deeper love for painting, designing smaller things and having my own design studio.

In 2013, I was started to make some gifts for my friends at home and my works started to see demand from people around so i began to make designs under the name of “Mimarca İşler” which means “Architectural Things”, like things from an architect. =)

How many people work for Mimarca İşler ?

For the single products, it’s just me =) But when there is a bulk order, i luckily have lots of talented people for help.

Göster / Show
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Contact us
Gizle / Hide

Ücretsiz Kargo | İkinci alışverişte %10 indirim! | Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit! | Tüm siparişler hediye paketli! Kapat